WIELKA ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA IM.SYBIRAKÓW W SZYMONOWIE

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka

Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

DOŁĄCZ DO AKCJI CHARYTATYWNEJ!

WIELKA ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH DLA DZIECI  Z DOMU DZIECKA

IM.SYBIRAKÓW W SZYMONOWIE

Szkolne Koło Wolontariatu

serdecznie zaprasza do udziału w zbiórce artykułów sanitarnych i środków higieny osobistej.

OPIS ZBIÓRKI

Higiena jest dla nas ważna i najlepsze, co możemy zrobić to wspierać wszystkich tych, którzy mogą mieć ograniczony dostęp do środków higienicznych.

Serdecznie zachęcamy  do przyniesienia artykułów higienicznych, które przekażemy dzieciom z Domu dla Dzieci  im.  Sybiraków  w Szymonowie.

Najbardziej potrzebne są mydła w płynie, szampony, szczoteczki i pasty do zębów, żele pod prysznic, środki czystości, proszki, ręczniki papierowe, płyny do mycia naczyń,  kapsułki do zmywarek, kosmetyki i środki higieny osobistej dla dzieci i młodzieży.

Zbiórka artykułów sanitarnych będzie trwać do 6 listopada 2023 r.

Artykuły  prosimy dostarczyć do biblioteki szkolnej.

Zebraną w szkole pomoc Podlaskie Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru odbierze i dostarczy  do Domu Dziecka im. Sybiraków w Szymonowie.

plakat do pobrania - PDF

Z całego serca dziękujemy za wsparcie!

Organizatorzy.